قوانین استفاده از پارک های آموزش ترافیک

قوانین استفاده از پارک های آموزش ترافیک

قوانین و شرایط استفاده از پارک های آموزش ترافیک:

 مدیران مدارس میتوانند از طریق وب سایت سامانه پارک آموزش ترافیک به آدرسnikandishco.ir قسمت پارک های آموزش ترافیک نسبت به ثبت نام دانش آموزان خود به حضور در پارک آموزش ترافیک اقدام نمایند تا  دانش آموزان بر اساس نوبت دهی ثبت نام به عمل آورند.

.به تجهیزات و وسایل کمک آموزشی پارک ها(دوچرخه ها، سه چرخ، چهار چرخ) دقت و بر اساس نیاز مجموعه خود پارک را انتخاب نمائید.

.دانش آموزان شرکت کننده در کلاس های آموزشی از 4 سال تا 10 سال می باشند.

. ساعت شروع کلاس های آموزش ترافیک در زمان اردوهای آموزشی مدارس ازساعت8:00 الی 13می باشد.

. جمع کل ساعت آموزشی و حضور در پارک 2 ساعت میباشد.

.نسبت به انتخاب ساعت برگزاری دقت نمائید لذا پس از تایید قابل تغییر نمی باشد.

.حداکثر ظرفیت پذیرش در یک روز اردو80 نفردر دو شیفت 50 و 30 نفر می باشد.

.در صورت عدم تطابق آمار نفرات با تعداد مراجعین از ورود بیش از ظرفیت خودداری یا با قیمت آزاد در محل پارک محاسبه می گردد (تا 10 نفر بیشتر مجاز می باشد).

. در صورت ورود کمتر از تعداد رزرو شده هیچگونه وجهی عودت نخواهد گردید لذا خواهشمند است در انتخاب تعداد مراجعین دقت نمائید.

در صورت اعلام عدم آمادگی حداقل تا 7 روز قبل به کارشناس آموزش پارک ترافیک اطلاع داده شود.

.در صورتیکه تعداد دانش آموزان بیشتر از 80 نفر هستند نسبت به رزرو در روزهای مختلف برای پارک مذکور اقدام نمائید.

.کلیه دانش آموزان حق خروج از محوطه پارک آموزش ترافیک را تا پایان زمان اردو ندارند.

. پس از انجام پرداخت و تایید آن، رزرو و خرید قطعی از طریق سامانه در قسمت پنل کاربری قابل مشاهده می باشد. هنگام مراجعه به پارک، ارائه‌ی یک نسخه‌ی چاپ شده ممهور به مهر مجموعه از رسید نهایی الزامی است.لطفا اصل فيش واريزي به همراه پرینت مهر شده را تحويل مسئول پارک نمائید.

. تعیین استفاده کودکان از وسایل کمک آموزشی (دوچرخه، سه چرخ و..) وسایل بر عهده مدیران و مسئول آموزشگاه  بوده و در صورت ارائه اطلاعات نادرست از هر جهت بر عهده مسئول مدرسه و آمزشگاه می باشد.

.مسئولیت حفظ سلامتی شرکت کنندگان در اردو در زمان حضور در پارک، استفاده از وسایل و ابزار بازی ، دوچرخه ها و پل عابر پیاده مربیان مدارس بر عهده مربیان و مسئول آموزشگاه می باشد.

.در صورت بروز هر گونه حادثه برای مربیان و یا دانش آموزان در محوطه پارک آموزش ترافیک مسئولیت بر عهده مسئولین و مریبان مدارس می باشد.

. در صورت بروز هرگونه خسارت به وسایل مجموعه، ابزار بازی مسئولیت جبران آن با مسئولین مدارس می باشد.

.هیچ گونه وجه نقد در پارک ها اخذ نمی گردد.

.بخش رزرو وب‌سایت طوری طراحی شده تا به شما در دسترسی به اطلاعات موجود درباره‌ی پارک ها و همچنین قانونی کردن ثبت این قرارداد کمک کند. تسهیلات رزرو موجود بر روی وب‌سایت، تنها برای قانونی کردن قرارداد بین شما و پارک طراحی شده و مسئولیت هرگونه سوء استفاده و عواقب ناشی از استفاده‌ی نادرست از آن، بر عهده‌ی شخص خواهد بود. در صورت مشاهده‌ی تخلف، دسترسی کاربر به اطلاعات قطع خواهد شد.

.هنگام ثبت‌نام نام مدرسه باید به صورت صحیح وارد شود. امکان اصلاح نام پس از تایید نهایی وجود ندارد.

.با تایید نهایی رزرو ، کاربر با قوانین و مقررات مربوط به فسخ رزرو هم موافقت می‌کند. این قوانین شامل:

- امکان تغییر زمان و کنسلی تا یک هفته قبل از رزرو امکان پذیر می باشد.

- به علت رزرو شدن تاریخ در صورت عدم حضور برگشت وجه پرداختی امکان پذیر نمی باشد.

-در صورت کنسلی به علت آلودگی هوا، لغزندگی یا تعطیلی پارک توسط شرکت به هر علت زمان رزرو شده به نزدیک ترین تاریخ منتقل می گردد.

- در صورت کنسلی 48 ساعت قبل از روز و تاریخ انتخاب شده 50 درصد وجه پرداختی عودت می گردد.

دقت داشته باشید که به خاطر فسخ قرارداد ممکن است ثبت نام کننده محترم مجبور به پرداخت هزینه‌ای گردد. به همین دلیل توصیه میشود با اطمینان کامل نسبت به انتخاب تاریخ و زمان اقدام نمایید.

اگر رزروتوسط این شرکت لغو شود، بازپرداخت آن تنها از طریق شماره‌ی حساب یا کارت بانکی که توسط وی اعلام می شود خواهد بود روند بازپرداخت وجه حداقل یک هفته به طول می انجامد.